Par mums

Sertifikāti

MŪSU KVALITĀTES STANDARTI

Cilmes šūnu saglabāšana iVF Rīga Cilmes šūnu centrā dod garantiju, ka tās tiks iegūtas un analizētas atbilstoši visiem noteiktajiem Eiropas standartiem, un droši uzglabātas tepat Latvijā, sertificētā laboratorijā, kurai ir pasaulē vismodernākais aprīkojums.

 • Starptautiski standarti Savā darbā mēs arī sekojam NetCord-FACT standartiem. Starptautiskais NetCord fonds un Šūnu terapijas akreditācijas fonds (FACT) ir bezpeļņas organizācijas, kuru komitejās tiek izstrādāti cilmes šūnu (izdalītu no nabassaites asinīm) banku standarti. Pie standartu izveides darbojas klīnicisti, zinātnieki, biotehnologi un kvalitātes eksperti.
 • Zāļu valsts aģentūras kontrole
  Mūsu veikto cilmes šūnu apstrādes procesu kvalitāti kontrolē Zāļu valsts aģentūra. ZVA piešķirtais sertifikāts apliecina, ka laboratorija ir novērtēta un iVF Riga Cilmes šūnu centram ir atļauja izdalīt un uzglabāt cilmes šūnas Latvijā.

 • Augstākie kvalitātes un drošības standarti pasaulē
  Cilmes šūnu izdalīšanas, apstrādes process un uzglabāšana pilnīgas sterilitātes apstākļos notiek jaunajā iVF Riga augsto tehnoloģiju Cilmes šūnu laboratorijā, kas būvēta un aprīkota pēc GMP – augstākajiem kvalitātes un drošības standartiem pasaulē, tādēļ ikviens klients var būt drošs, ka šeit tiek ievērota laba ražošanas prakse (Good Manufacturing Practice).

 • Kompetents personāls
  Ārstu un vecmāšu apmācībai mēs rīkojam seminārus iVF Riga Cilmes šūnu centrā, kā arī organizējam konferences ar starptautisku līdzdalību cilmes šūnu izmantošanā. Regulāras apmācības un zināšanas par jaunākajām tendencēm nozarē – tā ir garantija, ka pie mums jūs sastapsiet augsti kvalificētu un kompetentu personālu, kurš palīdzēs rast atbildes un risinājumus pat nestandarta situācijās.

 • Atsaucība un atdeve
  Droši vērsieties pie mums ar saviem jautājumiem – zvaniet, rakstiet, interesējieties! Pacientu koordinatori parūpēsies par jūsu ērtībām un labsajūtu, strādājot ar pilnu atdevi – sniegs atbildes uz neskaidrajiem jautājumiem, ieteiks tieši jums piemērotākos risinājumus un noorganizēs nepieciešamās tikšanās ar iVF Riga Cilmes šūnu centra speciālistiem.

 • Ikgadējā cilmes/priekšteču šūnu (CD34+) analīzes kvalitātes kontrole
  2018.gada 12. septembrī iVF Riga Cilmes šūnu centra laboratorija veica ārējo kvalitātes kontroli hematopoētisko cilmes šūnu (CD34+ šūnu) analīzei ar plūsmas citometrijas metodi. Hematopoētisko cilmes šūnu (CD34+) raksturošanai bija nepieciešams aprēķināt cilmes šūnu koncentrāciju asinīs, kā arī noteikt to dzīvotspēju. iVF Riga Cilmes šūnu centra laboratorija ir izpildījusi ārējās kvalitātes kontroles prasības pēc šiem kritērijiem un ieguvusi sertifikātu, kas apliecina, ka laboratorija spēj kvalitatīvi veikt hematopoētisko cilmes šūnu (CD34+ šūnu) analīzi. Sertifikātu izsniedza vācu kompānija INSTAND, kas nodrošina kvalitātes kontroli medicīnas laboratorijām, un tas ir derīgs vienu gadu.