Par mums
iVF Riga cilmes šūnu centrs rūpējas par veselīgu nākotni visai ģimenei

Vienīgais Latvijas cilmes šūnu centrs

KĀPĒC TIEŠI MĒS?

Ja esat topošie vecāki un meklējat iespēju uzglabāt sava mazuļa cilmes šūnas, jo vēlaties sniegt viņam labāko iespējamo veselības aizsardzību ne tikai šodien, bet arī visā turpmākajā dzīvē, iVF Riga Cilmes šūnu centrs ir pareizā izvēle. Saglabājiet šodien to, kas var palīdzēt rīt! Mūsdienās cilmes šūnas, kuru izejmateriāls ir nabassaite, saudzīgi tiek paņemtas dzemdību laikā, veiksmīgi izmanto vairāk nekā 80 dažādu slimību ārstēšanai, ieskaitot dažus vēža veidus, asins saslimšanas un imūndeficītu. Izmantojiet iespēju ieguldīt savā un bērnu veselības labā – glabājot cilmes šūnas pie mums, savlaicīgi apdrošināt veselību pret iespējamiem riskiem un slimībām nākotnē! iVF Riga Cilmes šūnu centrs – tā ir kvalitāte, drošība un pārliecība par veselīgu nākotni savai ģimenei.

 • Vienīgie tepat, Latvijā
  Kopš 2016. gada Cilmes šūnu centrs darbojas kā iVF Riga neauglības ārstēšanas un reproduktīvās ģenētikas klīnikas nodaļa. Tā ir pirmā un vienīgā nacionālas nozīmes cilmes šūnu banka, kas atrodas Latvijas teritorijā, tātad netālu no bērniņa dzimšanas vietas. Visi pakalpojumi atbilstoši Latvijas likumdošanai tiek kontrolēti un regulēti, turklāt pacients jebkurā brīdī var pārliecināties, ka cilmes šūnas tiek uzglabātas atbilstoši noteiktajiem standartiem.

 • ZVA sertifikāts un licence

  Zāļu valsts aģentūras piešķirtais sertifikāts apliecina, ka mums ir atļauja izdalīt un uzglabāt cilmes šūnas Latvijā. Šī audu un šūnu izmantošanas atļauja Nr. AC-7 apliecina, ka laboratorija ir novērtēta un atbilst Ministru kabineta 2013. gada 22. oktobra noteikumos Nr. 1176 “Cilvēka audu un šūnu izmantošanas kārtība” noteiktajām prasībām, un ir tiesīga veikt cilmes šūnu laboratorisko izmeklēšanu, apstrādi un uzglabāšanu Latvijas teritorijā.

  Iegūtā farmaceitiskās darbības licence Nr. R00053 apliecina, ka iVF Riga rīcībā esošā laboratorija ir novērtēta kā šūnu terapijas produktu ražotne, atbilst Labas Ražošanas Prakses prasībām un ir tiesīga izdalīt cilmes šūnas, savairot tās in vitro apstākļos, iesaldēt un uzglabāt jaunieviestās terapijas zāļu pagatavošanas vajadzībām saskaņā ar Eiropas Parlamenta un Padomes Regulu Nr. 1394/2007 par uzlabotas terapijas zālēm, Farmācijas likumu, Ministru kabineta 2006. gada 18. aprīļa noteikumiem Nr.304 „Noteikumi par zāļu ražošanas un kontroles kārtību, par zāļu ražošanu atbildīgās amatpersonas kvalifikācijas prasībām un profesionālo pieredzi un kārtību, kādā zāļu ražošanas uzņēmumam izsniedz labas ražošanas prakses sertifikātu”, kā arī Ministru kabineta 2011. gada 19. oktobra noteikumiem Nr.800 „Farmaceitiskās darbības licencēšanas kārtība”.

 • Ātrāks process
  Cilmes šūnu izdalīšana, apstrāde un uzglabāšana atrodas vienuviet – iVF Riga cilmes šūnu centra laboratorijās. Citām cilmes šūnu bankām, kas ir ārzemju banku pārstāvniecības Latvijā, ir atļauts tikai saņemt materiālus, veikt laboratorijas izpēti un pārsūtīt materiālus uz citu valstu banku tālākai apstrādei, un tas paildzina procesu. Mēs, savukārt, materiālu piegādājam laboratorijā, kur notiek cilmes šūnu apstrādes un svītrkodu piešķiršanas process pēc iespējas īsākā laikā. Cilmes šūnu centrs atrodas Rīgā, līdz ar to vecākiem ir unikāla iespēja operatīvi saņemt nepieciešamo informāciju par parauga stāvokli.

 • Vienkārša un nesāpīga šūnu iegūšana
  Nabassaites cilmes šūnu iegūšanas procedūra ir viegla un nekaitīga gan jaunās māmiņas, gan jaundzimušā veselībai. Salīdzinājumā ar citiem šūnu iegūšanas veidiem šis process nav sāpīgs un nav dzīvībai bīstams, bet gan vienkāršs, saprotams un drošs. Šūnu paraugu iegūst no materiāla, kas pēc dzemdībām tiek mests ārā – speciāli apmācīts dzemdību nodaļas medicīnas personāls (vecmāte) veic vērtīga materiāla paņemšanu dzemdību zālē tieši pēc bērna piedzimšanas.

 • Profesionāli speciālisti
  iVF Riga Cilmes šūnu centrs radies, pateicoties iVF Riga klīnikai, ikviens pacients var konsultēties pie augsti kvalificētiem ārstniecības speciālistiem, kuri gadiem ilgi ir uzkrājuši pieredzi ginekoloģijas, reproduktoloģijas, embrioloģijas, ģenētikas, bioloģijas un pacientu koordinēšanas jomā. iVF Riga Cilmes šūnu centrā jūs laipni pieņems ginekoloģe-dzemdību speciāliste, ārste-ģenētiķe, vecmāte un citi pieredzējuši speciālisti.

LAIPNI AICINĀTI IEPAZĪTIES!

Uzticiet rūpes par savas ģimenes veselību iVF Riga Cilmes šūnu centram!
Topošajiem vecākiem piedāvājam:

 • individuālo bezmaksas konsultāciju par cilmes šūnu saglabāšanu
 • ekskursiju Cilmes šūnu centra laboratorijā

Piesakieties apmeklējumam!
Zvaniet 67111117 vai rakstiet cilmessunas@ivfriga.eu un mēs vienosimies par Jums ērtāko konsultācijas un ekskursijas laiku.