Noderīgi

Pacientu atsauksmes

“Līgums par cilmes šūnām iVF Riga cilmes šūnu centrā tika noslēgts divas reizes - 2018. un 2021. gadā. 2018. gadā devos ekskursijā uz laboratoriju, kur visu rādīja un izstāstīja. Pats process bija skaidrs un vienkāršs. Abas reizes man bija vienošanās ar dzemdību nama vecmātēm, viņas bija informētas par procesu, man nekas nebija jādara. Salīdzinot ar 2018. gadu, iVF Rīga ir pilnveidojusi cilmes šūnu pielietošanas bāzi un sākusi sniegt sīkāku informāciju par šo jautājumu.” – Svetlana.

“Sveiki, vēlamies izteikt dziļu pateicību visai jūsu komandai, koordinatoriem, medmāsām, embriologiem, anesteziologiem un, protams, dakterei Kalvānei par mūsu ilgi gaidītā un brīnišķīgā dēla piedzimšanu! Atsevišķi vēlamies atzīmēt Cilmes šūnu centru - tur visu izskaidroja, sagatavoja visu nepieciešamo, bija iespēja jebkurā laikā sazināties un saņemt atbildes uz visiem interesējošiem jautājumiem. Pateicamies cilmes šūnu centram Marijas personā par sirsnīgo līdzdalību, viņa visu laiku bija sazinājusies ar vecmāti un ar mums operatīvākai reaģēšanai, mums nebija ne par ko jāuztraucas. Liels paldies visiem, ar kuriem iepazināmies jūsu klīnikā, mēs noteikti tiksimies vēl!”- Anastasija.

“Labdien! Paldies, ka bijāt līdzās un iedvesmojāt īstenot Mūsu sen loloto sapni! Novērtējam Jūsu speciālistu veltīto laiku, iepazīstinot ar medicīnas zinātnē sasniegto un praktizēto, kā arī Jūsu speciālistu spēju palīdzēt! Jūsu rokās jutāmies droši un pārliecināti, ka viss izdosies!” – Laura.

“Labdien, ar lielāko prieku sniegsim atsauksmi no savas puses. Pirms pieteicās mazais ar vīru jau iepriekš bijām vienojušies, ka noteikti izmantosim cilmes šūnu uzglabāšanas banku, lai būtu kāds cerības solis, ja kaut kas notiek ar mazuļa vai ģimenes locekļa veselību. Iepriekš nezinājām, ka šāda veida banka ir pieejama arī tepat pie mums Rīgā. Par to uzzinājām nejauši no Topošo vecāku skolas vienām no lekcijām. Uzreiz pieteicāmies vizītē uz IVF cilmes šūnu centru, kur tika piedāvāta arī ekskursija pa laboratorijām, ko labprāt izmantojām. Tajā tika apstāstīti visi noteikumi un procesi, kas vēl vairāk apstiprināja mūsu izvēli par labu iVF Riga. Noteikti nostrādāja arī tas, ka uzņēmums ir no Latvijas un visi paraugi no dzemdību nama ātri tiks nogādāti laboratorijā un apstrādāti, nekur nav jāved vēl vairākas stundas. Varam uzslavēt arī laipno un saprotošo komunikāciju ar uzņēmuma pārstāvjiem, kas vienmēr nāk pretī arī finanšu jautājumos. Mūsu ģimene noteikti nenožēlo savu izvēli un cerams to nākotnē novērtēs arī mūsu dēliņš.” - Madara&Jānis&Jurģis.

“Labdien! Ar vīru, uzzinot par bērniņu, bijām vienisprātis, ka izvēlēsimies bērniņam šādu “drošības spilvenu”. Tā ir kā sava veida apdrošināšana. Ceri, ka nekad nevajadzēs izmantot, bet, ja gadījumā vajadzēs, tad būsim to nodrošinājuši jau laicīgi. 
Izvēlējāmies “iVF Riga” Cilmes šūnu centru sava mazuļa cilmes šūnu uzglabāšanai, jo pieredze rāda, ka iVF Riga vienmēr ir pierādījusi savu profesionalitāti, diskrētumu un drošību. 
Pats process arī ir ļoti ērts māmiņai. Nekādu lieku uztraukumu.” Ar cieņu, Gunita

“Liels paldies par jūsu darbu.
Mēs ļoti ceram, ka šūnas mums nevajadzēs izmantot, taču vienmēr labāk būt apdrošinātam. IVF Riga cilmes šūnu centrs mums palīdzēja šajā jautājumā. Kuratore visu ļoti detalizēti izskaidroja, pastāstīja par iespējamiem pakalpojumu variantiem. Viss ir ļoti ērti un nepiespiesti. Pēc tam, kad nabassaites asinis bija nonākušas pie viņiem, viņi ļoti operatīvi sazinājās ar mums, teica, ka viss ir veiksmīgi, un kas notiks tālāk. Ļoti atsaucīgi un laipni.
Paldies, ka esat! Ar cieņu, Karalina Kraft.”