Kontakti
iVF Riga cilmes šūnu centrs iepazīstina ārstus un pacientus ar jaunāko informāciju šūnu tehnoloģiju nozarē

Uzdod jautājumu!

Sazinieties ar mūsu pacientu koordinatoriem!

iVF Riga klīnikas komanda apmeklēja ESHRE 34. ikgadējo konferenci

05.07.2018

iVF Riga klīnikas komanda apmeklēja ESHRE (Eiropas Cilvēka reprodukcijas un embrioloģijas biedrības) 34. ikgadējo konferenci, kas norisinājās 2018. gada 1.-4. jūlijā Barselonā, Spānijā. Šajā pasākumā piedalījās embriologi, cilmes šūnu pētnieki, reproduktīvie ģenētiķi un klīnicisti no daudzām Eiropas, Āzijas un NVS valstu klīnikām.

 

1. jūlijā norisinājās ESHRE Īpašo interešu grupu organizētie pirmskongresa kursi, kas aptvēra plašu tematiku spektru. Viens no populārākajiem un interesantākajiem bija kurss „Cilmes šūnu terapijas klīniskajam pielietojumam: Progress un izaicinājumi”.

 

Šis cilmes šūnu terapijām veltītais kurss pievērsa uzmanību kvalitātes prasībām cilmes šūnu pielietojuma gadījumā, aktuālo, ar reproduktīvo jomu saistīto ārstēšanas metožu progresam, kā arī jaunākajiem atklājumiem no cilvēka pluripotentajām cilmes šūnām iegūtu diferencētu šūnu klīniskajā pielietojumā. 

 

Interesantu ziņojumu prezentēja Dr. Cristina Eguizabal Argaiz no Basku Transfūzijas un cilvēka audu centra Spānijā. Viņa pastāstīja par HLA tipēšanu klīniskajā pielietojumā. Kāds cits aizraujošs ziņojums aprakstīja cilmes šūnu transplantāciju erektīlās disfunkcijas gadījumā, un šis temats izraisīja aktīvas diskusijas ekspertu un kursa dalībnieku starpā. 

 

Mūsu speciālisti no iVF Riga Cilmes šūnu centra piedalījās šajā kursā un bija ļoti apmierināti ar augstā līmeņa ziņojumiem. Mūsu speciālisti vienmēr meklē jaunas zināšanas, lai pielietotu tās savā ikdienas praksē.  

 

  • iVF Riga klīnikas komanda apmeklēja ESHRE 34. ikgadējo konferenci