Kontakti
iVF Riga cilmes šūnu centrs iepazīstina ārstus un pacientus ar jaunāko informāciju šūnu tehnoloģiju nozarē

Uzdod jautājumu!

Sazinieties ar mūsu pacientu koordinatoriem!

Sabīne Kondratjeva

Sabīne Kondratjeva

“Interlux European Tour 2017” konference

03.11.2017

2. novembrī, Eiropas Savienības mājā norisinājās SIA “Interlux” rīkota konference  “Interlux European Tour 2017”, kuru apmeklēja vairāk kā 50 apmeklētāji tai skaitā iVF Riga Cilmes šūnu centra un Reproduktīvas ģenētikas centra vadošie speciālisti.  
Konferences pirmā daļa tika veltīta molekulārajai bioloģijai, kur apsprieda jaunāko analīžu veidus un to izmantošanas iespējas zinātniskajā un klīniskajā darbībā. Iespaidīgu lekciju sniedza Dr. Steve Hawkins (Bioline) par miRNA tehnoloģiju  un tā pielietošanu  kuņģa, olnīcu un krūts vēža diagnostikā.
Konferences otrajā daļa tika veltītā šūnu bioloģijai un paraugu saglabāšanas iespējām. Dr. Sergejs Ņikuļšins ( Bērnu Klīniskās Universitātes slimnīca) sniedza lekciju par  plūsmas citometrijas izmantošanu cilmes šūnu kvalitātes novērtēšanā.
Noslēgumā Mārtiņš Zemītis (Eiropas Komisija) un Ilze Sīle (Izglītības un zinātnes ministrija) stāstīja par Eiropas Savienības struktūrfondiem līdz un pēc 2020. gadam, aicinot rakstīt zinātniskos projektus.
Vēlamies izteikt pateicību “Interlux” par organizēto konferenci un iespēju uzzināt vairāk par jaunākajām tehnoloģijām pasaulē.

  • “Interlux European Tour 2017” konference