Kontakti
iVF Riga cilmes šūnu centrs iepazīstina ārstus un pacientus ar jaunāko informāciju šūnu tehnoloģiju nozarē

Uzdod jautājumu!

Sazinieties ar mūsu pacientu koordinatoriem!

Grūtnieču semināri “Rudens ballītes” modes un izklaides centrā “RĪGA PLAZA”

26.09.2018

Dalība: bez maksas

 

Datumi: 26.09.2018,  31.10.2018,  28.11.2018

 

Tu gaidi mazuli un kā jebkurai topošajai mammai Tev ir ļoti daudz jautājumu? Vai es daru pareizi? Kā ir jādara? Vai es sekoju līdzi mūsdienu tendencēm? Nāc uz mūsu pasākumu topošajām māmiņām modes un izklaides centrā “RĪGA PLAZA”, kur Tu uzzināsi daudz ko jaunu, interesantu un aktuālu, kā arī Tev būs iespēja uzdot savus jautājumus speciālistam!

 

Šis pasākums notiks vienu reizi mēnesī plkst. 11:00 modes un izklaides centrā “RĪGA PLAZA”, 1. stāvā, blakus Info centram, sadarbībā ar “iVF RIGA” Cilmes šūnu centru!

 

Semināra laikā Tu uzzināsi: kā parūpēties par sava bērniņa veselību jau tagad, kā arī par grūtniecības īpatnībām 1., 2. un 3. trimestrī, ko drīkst darīt gaidību laikā un ko labāk nedarīt, kā sagatavoties emocionāli un fiziski mazuļa piedzimšanas procesam, kādas ģenētiskās analīzes varētu noderēt topošajai māmiņai un bērniņam grūtniecības laikā. Turklāt, mēs pastāstīsim par jaunām iespējām medicīnā un aktuāliem jautājumiem Latvijā, kā piemēram, nabassaites asins un audu iegūšana dzemdību laikā, cilmes šūnu saglabāšana vienīgajā cilmes šūnu bankā Latvijā, cilmes šūnu pielietošana ārstēšanā un par unikālām iespējām savu tuvinieku apdrošināšanai.

 

Par ko mēs pastāstīsim un kad notiks “Rudens Ballītes”?

 

26.09.2018. Mana grūtniecība. Ginekologa padomi.

31.10.2018. Ģimenes dzemdības. Partnera loma dzemdībās.

28.11.2018. Pirmās dienas mājās kopā ar mazuli.

 

Visas dalībnieces gaida patīkamas dāvanas un dāvanu izloze semināra beigās. Dāvanas sagatavoja: TENA, Bella Happy, Pūra Pērle, Dzemdību Soma, Laima, Babydreams.lv. Pēc dāvanu izlozes visām māmiņām būs lieliska iespēja uzdot savus jautājumus speciālistiem.

 

  • Grūtnieču semināri “Rudens ballītes” modes un izklaides centrā “RĪGA PLAZA”