Kontakti
iVF Riga cilmes šūnu centrs iepazīstina ārstus un pacientus ar jaunāko informāciju šūnu tehnoloģiju nozarē

Uzdod jautājumu!

Sazinieties ar mūsu pacientu koordinatoriem!

3.Starptautiskā konference “Reproduktoloģija, ģenētika un biotehnoloģijas”

18.07.2017

2017.gada 20.oktobrī notiks ikgadējā starptautiskā konference “Reproduktoloģija, ģenētika un biotehnoloģijas”.

Konferenci rīko neauglības ārstēšanas, reproduktīvās ģenētikas klīnika un pirmā nacionālā cilmes šūnu banka Latvijā “iVF Riga” ar klīnikas partneru atbalstu.

Konferences notikšanas vieta: Radisson Blu Latvija Conference & Spa Hotel, Rīga (Elizabetes iela 55, Centra rajons, Rīga, LV-1010).

Konferences ietvaros uzstāsies vadošie speciālisti no Latvijas, Norvēģijas, Lielbritānijas,Izraēlas, Spānijas, Beļģijas ar tēmām ģenētikas, šūnu terapijas un reproduktoloģijas nozarēs.
Pirmajā konferences daļā, kas tiek veltīta šūnu tehnoloģijām un reģeneratīvai terapijai, tiks pievērsta uzmanība inducēto pluripotento cilmes šūnu izmantošanas jautājumiem neirodeģeneratīvo saslimšanu gadījumos. Lektors Fillipo Zambelli no Briseles brīvās universitātes (Vrije University, Brussel, Belgium) dalīsies ar savu pieredzi ginekoloģisko saslimšanu ārstēšanā, pielietojot cilmes šūnas. Adomas Bukauskas no Viļņas Universitātes slimnīcas sniegs savas zināšanas par mezenhimālo cilmes šūnu pielietošanu transplantāta atgrūšanas slimības (graft versus host disease) gadījumos. Kā arī tiks pievērsta uzmanība šūnu produktu kvalitātes kontroles jautājumiem un to pielietošanas efektivitātei. Karolinska institūta un universitātes slimnīcas (Zviedrija) asociētais profesors Jan-Bernd Stukenborg stāstīs par cilmes šūnu pielietošanu vīriešu gametu producēšanai. 

Daktere Zita Krūmiņa no Rīgas P.Stradiņa Universitātes pievērsīs uzmanību un pastāstīs par cilmes šūnu pielietošanu reto ģenētisko saslimšanu gadījumos. Otrajā konferences daļā, kas tiks veltīta ģenētikas un reproduktīvās medicīnas jautājumiem, speciālisti no Lielbritānijas, Latvijas, Spānijas un Zviedrijas dalīsies ar savu pieredzi preimplantācijas ģenētikas testēšanas pielietošanā (PGS un PGD), kas dod iespēju iznesāt un piedzemdēt ģenētiski veselu bērnu. Īpaša uzmanība tiks pievērsta grūtniecības neiznēsāšanas jautājumiem, kā arī kvalitātes kontrolei ģenētisko pētījumu veikšanā.

3.starptautiskās konferences “Reproduktoloģija, ģenētika un biotehnoloģijas” apmeklējums ļaus saistīto nozaru speciālistiem paplašināt savas zināšanas un izmantot jaunas mūsdienu metodes praksē.
Ārsti, kas piedalīsies konferencē, saņems konferences dalībnieka sertifikātus ar tālāk izglītības punktiem. Sīkākā informācija par dalībnieka reģistrāciju Konferencē tiks publicēta pēc 20.augusta “iVF Riga” mājas lapā www.ivfriga.lv

  • 3.Starptautiskā konference “Reproduktoloģija, ģenētika un biotehnoloģijas”
  • 3.Starptautiskā konference “Reproduktoloģija, ģenētika un biotehnoloģijas”
  • 3.Starptautiskā konference “Reproduktoloģija, ģenētika un biotehnoloģijas”