Aktualitātes un pasākumi

Jaundzimušā cilmes šūnu saglabāšana vienīgajā Latvijas cilmes šūnu centrā ir unikāla bioloģiskā apdrošināšana visai ģimenei.

Asinis, kas paliek nabassaitē pēc bērna piedzimšanas, ir hematopoētisko cilmes šūnu avots, kas jau tagad tiek pielietots daudzu smagu saslimšanu ārstēšanā. Tas ir unikāls ārstēšanas līdzeklis – universāls, nekaitīgs un ar milzīgu potenciālu nākotnei.

iVF Riga cilmes šūnu centrs, kas ir pirmā nacionālā cilmes šūnu banka Latvijā, nodrošina ne tikai nabassaites cilmes šūnu paņemšanu, apstrādi un uzglabāšanu, bet arī sagatavo tās tālākai transplantācijai. Visi minētie procesi notiek tepat Latvijā, līdz ar to iespējams nodrošināt tūlītēju pieejamību, pastāvīgu kontroli un garantijas – klīnikā ar vislabāko reputāciju un augsti kvalificētiem speciālistiem. 

Mūsu cilmes šūnu centrā visas darbības tiek veiktas ar vismūsdienīgāko augsto tehnoloģiju aprīkojumu. Paraugu apstrāde tiek veikta tikai sterilās telpās.

Centra personāls ir augsti kvalificēti speciālisti, kas pastāvīgi paaugstina savu profesionālo līmeni un pilnveido savas zināšanas. Mūsu pacienti droši uztic mums savas ģimenes nākotni -  kā pirmajam nacionālajam cilmes šūnu centram Latvijā.